Wyróżnienie dla Wiktora

Uczniowie Gimnazjum nr 4 wzięli udział w XV Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas I-ych gimnazjum. Składał się on z 20 zadań zamkniętych i 4 zadań otwartych. 31 maja 2017 r. odbyło się uroczyste podsumowanie. Wiktor Ziemak, uczeń klasy 1ag, zdobył wyróżnienie. Gratulujemy!

Natalia Dyja laureatką VIII Powiatowego Konkursu Ekologicznego

Uczennica kl. II a Natalia Dyja otrzymała II miejsce w VIII Powiatowym Konkursie Ekologicznym pt. "Załóż ogród EKO- LOGICZNY, to się opłaca". Uczennica zaprojektowała przepiękny ogród ekologiczny z elementami małej architektury w formie plakatu. Gratulujemy!

Sukces artystyczny w wojewódzkim plenerze malarskim

Uczennica naszej szkoły brała udział  w uroczystym  rozdaniu  nagród  Wojewódzkiego Pleneru Malarskiego  pt. " Jesienne inspiracje".  Konkurs ten odbył się pod Honorowym Patronatem Podkarpackiego Kuratora Oświaty.  Aleksandra Paprota  z kl. II b  w kategorii szkół  gimnazjalnych województwa podkarpackiego  otrzymała III miejsce. Ola wykonała przepiękną pracę plastyczną w technice akrylowej. Praca ta jest eksponowana  na wystawie oraz w katalogu pokonkursowym. Serdecznie gratulujemy!

Nasza szkoła w Projekcie Jasło - Miasto wiedzy

          Gimnazjum nr 4 im. Romualda Traugutta w Jaśle bierze udział w Projekcie pn. „Miasto wiedzy. Podniesienie jakości edukacji oraz poszerzenia oferty kształcenia i doskonalenia poprzez realizację zintegrowanego planu reformującego wraz z poprawą infrastruktury w Jaśle”.
Projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020.
Wartość projektu 1.288.756,89 zł, dofinansowanie 1 199.221,58 zł. Okres realizacji: 30.11.2015 r. – 31.10.2017 r.

Zakres projektu obejmuje :
- budowę sieci bezprzewodowej w szkołach,
- zakup sprzętu ICT,
- zakup wyposażenia do pracowni szkolnych.

Sukces w Międzynarodowym Konkursie "Mieszkam w Beskidach"

Zakończyła się XXIV edycja jednego z największych konkursów interdyscyplinarnych  „Mieszkam w Beskidach”. W konkursie wzięło udział ponad 8 tysięcy uczestników z Czech, Słowacji, Ukrainy i Polski. W kategorii fotografia wyróżnienie zdobyła Anna Mróz (kl. III a). Serdecznie gratulujemy!

Z radością i uśmiechem "Kocham Cię Polsko"

Na sobotnie przedpołudnie 27 maja pogoda zaplanowana była już od dawna ponieważ tego dnia miał odbyć się w naszej szkole XX Piknik Rodzinny. I zgodnie z planem słońce pięknie świeciło, dlatego wszystkie artystyczne występy i konkurencje sportowe przebiegły w radosnej i gorącej atmosferze. Oczywiście nie obyłoby się bez stoiska z lodami, napojami, słodyczami,  watą cukrową i pysznymi ciastami. Można było także zjeść coś z grilla.

Ta niezwykle ciepła, familijna impreza przyciągnęła jak zwykle do szkoły i na szkolne boiska rzesze uczniów z rodzicami, młodszym i starszym rodzeństwem, babciami, dziadkami i sąsiadami. To był wspaniały dzień!

Zapraszamy do galerii :)

Laptop zamiast zeszytów

Dzięki udziałowi w projekcie pn. "Miasto wiedzy. Podniesienie jakości edukacji oraz poszerzenie oferty kształcenia
i dokonalenia poprzez realizację zintegrowanego planu reformującego wraz z poprawą infrastruktury w Jaśle" uczniowie naszej szkoły mogą korzystać z najnowocześniejszych źródeł informacji i bardzo dobrego sprzętu komputerowego. Laptopy, które otrzymała nasza szkoła, uatrakcyjniają lekcje, a sposób zdobywania wiedzy wniosły na wyższy poziom.

Serdecznie zapraszamy

Literacki sukces Kasi Rączki

Katarzyna Rączka (I a) została wyróżniona w Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim im. Janusza Korczaka. W XXIII edycji konkursu wiersz Kasi został wybrany spośród 150 nadesłanych  zestawów . Jurorzy docenili umiejętność wyrażania za pomocą języka poetyckiego własnych uczuć, myśli, refleksji oraz zdolność przekazywania w wierszach prawdy o człowieku, świecie, ale taki sposób, by prawda nie była ani banalna, ani płytka, ani trywialna.

Gratulujemy!

Wyróżnienie dla Anny Pachany

Anna Pachana otrzymała wyróżnienie w Międzygimnazjalnym Konkursie Języka Angielskiego i Niemieckiego. Serdecznie gratulujemy !

Brawa dla Jakuba !

Nasz uczeń, Jakub Piwowar został laureatem I miejsca w IV Powiatowym Konkursie Geograficznym "GIM-GEO-WIN". Gratulujemy !

WYWIADÓWKA

Rodziców naszych uczniów klas I-III zapraszamy na spotkanie, które odbędzie się
18.05.2017 (czwartek) godzina 16.30