Laureaci konkursów, olimpiad, zawodów

ROK SZKOLNY 2016/2017

ROK SZKOLNY 2015/2016

Adam Głąb

I miejsce (Nagroda Specjalna „Małe Grand Prix” za zestaw fotografii) w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”

I miejsce (kat. literacka) w XI Ogólnopolskim Konkursie Plastyczno – Literackim „NA ŚWIĘTEGO WALENTEGO… RÓŻNE OBLICZA MIŁOŚCI”

III miejsce (kat. fotografia) w VI Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Przyroda w kolorach” pod hasłem „W świecie ptaków”

laureat (nagroda) ogólnopolskiego Konkursu Literackiego „BOHATER JAKIEGO JESZCZE NIE BYŁO”

laureat (III miejsce) w XII Międzywojewódzkim Konkursie Poetyckim „JA i ŚWIAT”

wyróżnienie (kat. literacka) w ogólnopolskim Konkursie Przyrodniczym „Te, co skaczą i kumkają ochrony się domagają”

II miejsce (kat. rysunek) w XXIII Międzynarodowym Konkursie Plastycznym „Mieszkam w Beskidach”

Nagroda Specjalna XIV edycji Powiatowego Konkursu Grafiki Komputerowej – Skołyszyn 2016

wyróżnienie w VII Podkarpackim Plenerze Dziennikarskim im. Marcina Pawłowskiego

III miejsce w XIII edycji rejonowego Konkursu Języka Angielskiego „English Pass-Port”

laureat (V miejsce) w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Przedmiotowej Olimpus z języka angielskiego