Laureaci statuetki Romualda Traugutta

Statuetka Romualda Traugutta to najbardziej prestiżowa nagroda, którą można zdobyć w Gimnazjum nr 4. Jest to dzieło artysty pana Bogdana Samborskiego – absolwenta Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, ucznia sławnego prof. Bandury.
Statuetka jest sygnowana. Jest to rzeżba w mosiądzu, na podstawie z piaskowca. Dzieło unikatowe, będące małym dziełem sztuki.
Od tego roku, najlepszy absolwent Gimnazjum nr 4, będzie otrzymywał imienną statuetkę Romualda Traugutta – jako największe wyróżnienie, najwyższą lokatę z jaką można ukończyć Gimnazjum nr 4 w Jaśle im. Romualda Traugutta.

Laureatką statuetki Romualda Traugutta i nagrody finansowej Dyrektora Gimnazjum nr 4 w wysokości 1 000  zł,
a tym samym najlepszą absolwentką roku szkolnego 2018/2019 jest Katarzyna Rączka
Serdecznie gratulujemy!

Laureatem statuetki Romualda Traugutta i nagrody finansowej Dyrektora Gimnazjum nr 4 w wysokości 1 000 zł, a tym samym najlepszym absolwentem roku szkolnego 2017/2018  jest Bartosz Rumiński.
Serdecznie gratulujemy!

a tym samym najlepszą absolwentką roku szkolnego 2016/2017 jest Anna Pachana.
Serdecznie gratulujemy!

Laureatem statuetki Romualda Traugutta i nagrody finansowej Dyrektora Gimnazjum nr 4 w wysokości 1 000 zł, a tym samym najlepszym absolwentem roku szkolnego 2015/2016  jest Adam Głąb.
Serdecznie gratulujemy!

Laureatem statuetki Romualda Traugutta i nagrody finansowej Dyrektora Gimnazjum nr 4 w wysokości 1 000 zł, a tym samym najlepszym absolwentem roku szkolnego 2014/2015  jest Witold Augustowski.
Serdecznie gratulujemy!

Laureatką statuetki Romualda Traugutta i nagrody finansowej Dyrektora Gimnazjum nr 4 w wysokości 1 000 zł, a tym samym najlepszą absolwentką roku szkolnego 2013/2014  jest Aleksandra Przetacznik.
Serdecznie gratulujemy!

Laureatką statuetki Romualda Traugutta i nagrody finansowej Dyrektora Gimnazjum nr 4 w wysokości 1 000 zł, a tym samym najlepszą absolwentką roku szkolnego 2012/2013 jest Gabriela Nowak.
Serdecznie gratulujemy!

Laureatką statuetki Romualda Traugutta i nagrody finansowej Dyrektora Gimnazjum nr 4 w wysokości 1 000 zł, a tym samym najlepszą absolwentką roku szkolnego 2011/2012 jest Paulina Pykosz.
Serdecznie gratulujemy!

a tym samym najlepszą absolwentką roku szkolnego 2010/2011 jest Paulina Bonar.
Serdecznie gratulujemy!

Laureatką statuetki Romualda Traugutta  i tym samym najlepszą absolwentką roku szkolnego 2009/2010 jest Agnieszka Patyk.